בלוג

מפעל התבניות

חברת רוזנשיין פלסט פועלת כבר יותר מארבעה עשורים ומתמחה בפיתוח וייצור
מוצרי פלסטיקה והזרקה. לאורך השנים צברה החברה מוניטין מצוין בזכות מתן, פתרונות לקשת רחבה של לקוחות, לרבות מוצרים בדרגת מורכבות ודיוק גבוהה. עם תהליך תכנון צמוד ללקוח ומערך ביקורת איכות קפדני בכל שלבי הייצור אחת ההתמחויות של מפעלנו השוכן בחולון הינה תכנון וייצור תבניות.

מתחילים בתכנון תבניות

לחברתנו מפעל תבניות עם הציוד המשוכלל והחדיש ביותר בענף, ואנו אמונים על מגוון שיטות מתקדמות וחדישות להפקת מוצרים מושלמים, ברמה הגבוהה ביותר ולשביעות רצונם של לקוחותינו. אחד השלבים העיקריים והראשונים בייצור מוצרי ההזרקה הוא תכנון התבניות, המבוצע במפעלנו על ידי מהנדסי תבניות ומהנדסי פלסטיק. מדובר באנשי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון רב, המתרגמים רעיון המוצר לכדי תוכנית ייצור, דבר המצריך הבנה מצוינת של ייעוד המוצר ותכונותיו.

תהליך התכנון נעשה באופן מסודר ועל פי שלבים מוגדרים, תוך תיאום מלא וצמוד עם הלקוח. תחילה אנו נפגשים עם הלקוח ובוחנים את תוכניות העיצוב של המוצר, ייעודו, תכונותיו ודרישות רלוונטיות נוספות לתכנון. לאחר מכן אנו פותחים בשרטוט של תוכנית הייצור, עם התאמת מידות ומבנה המוצר לתכונותיו, ייעודו ועיצובו. בהמשך אנו מעבירים את התוכנית למחלקת הייצור לבניית דגם אב טיפוס, ולאחר בחינתו יבוצעו במידת הצורך שיפורים ותיקונים.

עוברים לייצור תבניות

אחרי שמסתיימת מלאכת התכנון של התבנית, וסיימנו לבחון את אב הטיפוס בהצלחה ולשביעות רצונו של הלקוח, אנו ממשיכים אל ייצור התבנית אמיתית שבה יעשה הלקוח שימוש בייצור ההמוני של המוצר. על פי רוב מייצרים את  התבניות מפלדות שעברתו הליכים תרמיים לצורך חיסום עבור דרגת הקושי הנדרשת, על מנת להבטיח עמידה בדרישות הלקוח ובדרישות האיכות. זוהי כאמור תבנית שתוכננה בקפידה ובעלת עמידת גבוהה גם לאחר הזרקות רבות, כאשר אנו מתחשבים כמובן בדרישת אורך חיי התבנית. למעשה, על התבנית להיות מתוכננת ומיוצרת באופן מקצועי ומדויק, כל שצורתה לא תשתנה במאום גם אחרי אלפי הזרקות ולנוכח הלחצים הרבים שיופעלו עליה. זאת ניתן להשיג באמצעות מפעל תבניות בעל ניסיון ומומחיות בייצור באיכות גבוהה של תבניות פלסטיק, ובכך נחסכות ללקוח עוגמת נפש ועלויות רבות הכרוכות בתיקונים של תבניות שאינן מתאימות לצרכים הנדסיים של המוצר או לצרכי הלקוח.

עמידה בתקנים מחמירים

בחברתנו מושם דגש מיוחד על איכות ושירות בעזרת ליווי ותכנון אישי, במטרה להגיע לתוצאות מיטביות, ותוך ביקורת קפדניות לכל אורך תהליך התכנון והייצור. הלכה למעשה, כל המוצרים של מפעלנו עומדים בדרישות התקן הבינלאומי המחמירות ביותר, תוך שימוש בחומרי גלם מגוונים להבטחת מוצרים משופרים והחסכוניים ביותר ללקוחותינו, המגיעים בין היתר מענפי האלקטרוניקה, רפואה, אנרגיה, מזון, תעשיות ביטחוניות, חשמל ועוד.

לפרטים נוספים העבודה עם מפעל תבניות, להכוונה מקצועית עבור תכנון וייצור תבניות, ולקביעת פגישה עימנו, פנו אל חברת חברת רוזנשיין פלסט 03-5593004. 

heb map blob

צרו קשר

רוזנשיין פלסט בע"מ.

רחוב פרופסור שור 44 חולון.

טלפון: 03-5593004 / 03-5505880

דוא"ל: sales@tplastic.co.il

    דילוג לתוכן