ייצור תבניות להזרקת פלסטיק

ייצור תבניות להזרקת פלסטיק הוא שלב חשוב נוסף בתהליך יצירת מוצרי פלסטיק. לאחר שמלאכת תכנון התבנית הסתיימה ובחינת אב הטיפוס של המוצר סומנה כהצלחה, אפשר לעבור לשלב הבא – ייצור התבנית האמיתית שתשמש את הלקוח להזרקת הפלסטיק בתהליך הייצור ההמוני של המוצר.

בדרך כלל התבנית תיוצר מפלדות אשר עברו תהליכים טרמיים של חיסום לקושי נדרש בכדי להבטיח שהמוצר הסופי שיתקבל יהיה איכותי ויעמוד בדרישות הלקוח. יש להשתמש בתבנית איכותית אשר תוכננה בקפידה תוך דיוק מירבי ותישאר עמידה גם לאחר הזרקות רבות כמובן עם התחשבות בדרישות אורך חיי תבנית על פי צפי יצור של הלקוח.

התבנית אליה מזריקים את החומר מהווה חלק חשוב בתהליך הייצור, מפני שהיא אחראית על צורתו הסופית ,המידות ורמת הדיוק של המוצר שיתקבל. על התבנית להיות איכותית ועמידה לאורך זמן, כך שגם לאחר אלפי הזרקות התבנית לא תשנה את צורתה ותפיק את אותו המוצר בדיוק מושלם. ככל שמלאכת תכנון וייצור התבנית תהיה מקצועית ומדויקת לכל אורך התהליך, כך התבנית שתתקבל תהיה איכותית ועמידה לאורך זמן ובהתאם לדרישות למרות כל הלחצים שיופעלו עליה בעת תהליך הייצור.
השארת העבודה בידי חברה בעלת ניסיון ומומחיות בייצור תבניות להזרקת פלסטיק באיכות גבוהה, יכולה לחסוך ללקוח עלויות רבות ועוגמת נפש הכרוכים בתיקוני תבניות שיוצרו שלא בהתאם לצורכי הלקוח או לצרכים ההנדסיים של המוצר.

ייצור תבניות להזרקת פלסטיק ברוזנשיין פלסט

חברת רוזנשיין פלסט מייצרת תבניות להזרקת פלסטיק במפעלי החברה בארץ ובסין. העבודה במחלקת הייצור מתבצעת תחת פיקוח מלא של צוות החברה בכל תהליך התכנון והייצור, תוך שימוש בטכנולוגיות חדישות ומתקדמות. החברה לא מתפשרת על איכות התוצרים ומייצרת תבניות בסטנדרטים גבוהים העונים לדרישות המוצר והלקוח.
בנוסף לשירות ייצור תבניות החברה מעמידה לרשות לקוחותיה גם שירותי תכנון ויצירת אב טיפוס לבחינה ראשונית של המוצר. ברשות החברה צוות תכנון ופיתוח מומחה הכולל מהנדסי תבניות ומהנדסי פלסטיק המלווה את הלקוח בכל שלבי תהליך הייצור.

חברת רוזנשיין פלסט הינה חברה ותיקה ובעלת ניסיון של שנים רבות בתכנון ויצירת תבניות להזרקת פלסטיק. החברה מיישמת את הידע והניסיון שרכשה עם השנים ומייצרת תבניות איכותיות ועמידות לאורך זמן, שהינן תוצר של הבנת תכונות המוצר ודרישת הלקוח יחד עם תכנון מקצועי ויסודי ורמת ביצוע גבוהה ומדויקת.

למידע נוסף אודות תהליך ייצור תבניות להזרקת פלסטיק ולקבלת הצעת מחיר, ניתן ליצור קשר בטלפון 03-5593004 או להשאיר פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

גלריית תמונות

צור קשר

למידע נוסף על מוצרי פלסטיק מורכבים בקבלנות משנה