תכנון תבניות להזרקת פלסטיק

שלב תכנון התבנית הינו אחד מהשלבים הראשונים והחשובים בתהליך של ייצור מוצרים בהזרקת פלסטיק . על שלב זה אמונים מהנדסי פלסטיק ומהנדסי תבניות אשר תפקידם לתרגם את רעיון המוצר לתוכנית ייצור ממשית. 

מלאכת תכנון התבנית דורשת הבנה מעמיקה של תכונות המוצר וייעודו. יש לבצע קבלת החלטות חשובות אשר ישפיעו על המשך התהליך כולו. ראשית נבצע התאמה בין השיקולים המקצועיים ההנדסיים לדרישות המוצר, הכמויות הצפויות לייצור ורמת הדיוק הנדרשת. יש לקחת בחשבון שיקולים שונים כמו עיצוב המוצר, התאמתו לצרכי הלקוח, החומרים מהם יופק המוצר, כמות ההזרקות המתוכננת וכדומה. כל זאת על מנת לקבל מוצר מדויק ואיכותי העונה לדרישות הלקוח ובמחיר תחרותי.

שלבי תהליך תכנון תבניות להזרקת פלסטיק

תהליך התכנון מורכב ממספר שלבים:

1. פגישה ראשונית עם הלקוח – בפגישה זו יוצגו תוכניות עיצוב המוצר, תכונותיו ייעודו ודרישות נוספות שיש לקחת בחשבון בעת תכנון התבנית.

2. הנדסת המוצר – לאחר הפגישה עם הלקוח יתחיל צוות המהנדסים בשרטוט תוכנית ייצור הכוללת בין היתר התאמה של מבנה המוצר ומידותיו לתכונות המוצר, עיצובו וייעודו.

3. בחינת התוכנית – בתום תהליך התכנון הראשוני תועבר התכנית למחלקת הייצור לצורך בניית דגם אב טיפוס למוצר באמצעות טכנולוגיות שונות. דגם אב טיפוס מאפשר להמחיש ולבחון את המוצר בצורה מוחשית ולהסיק מסקנות לגבי המשך התהליך. במקרה בו יתגלו בעיות בעת בחינת הדגם, התוכנית תוחזר לשולחן המהנדסים שם יבוצעו שיפורים ותיקונים בהתאם.

 תכנון תבניות להזרקת פלסטיק ברוזנשיין פלסט

צוות המומחים של רוזנשיין פלסט ישמח לעמוד לרשותכם ולפתח עבורכם תוכנית לייצור תבניות להזרקת פלסטיק. כחלק מהשירות שאנו מציעים תקבלו ליווי צמוד לאורך כל שלבי התהליך – החל משלב הסקיצה והשרטוט דרך יצירת אב טיפוס באמצעות טכנולוגיות מתקדמות ועד לשלב הייצור ההמוני של המוצר.

בשלב הסקיצה והשרטוט נדאג לבצע תיאום בין תכונות המוצר ודרישות הלקוח לשיקולים הנדסיים מקצועיים. כמו כן נבחן את סוג החומר המתאים לייצור המוצר ולתפקודו המתוכנן, על מנת לקבל תבנית שתאפשר לייצר מוצר איכותי, נוח לשימוש ועמיד לאורך זמן.

חברת רוזנשיין פלסט הינה חברה ותיקה בעלת ידע ונסיון רב בתכנון וייצור תבניות להזרקת פלסטיק. החברה מציבה סטנדרטים גבוהים ומקפידה על תוכניות ייצור מקצועיות, מדויקות ויסודיות המתאימות לדרישות המוצר, עיצובו וייעודו, על מנת להימנע מפגמי ייצור ולחסוך בעלויות מיותרות. כל תהליך התכנון והייצור ברוזנשיין פלסט מתבצע תחת פיקוח ובקרה צמודה של צוות החברה, אשר מקפיד על שירות מקצועי ובלתי מתפשר ללקוח.

למידע נוסף אודות תהליך תכנון תבניות להזרקת פלסטיק ולקבלת הצעת מחיר, ניתן ליצור קשר בטלפון 03-5593004 או להשאיר פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

גלריית תמונות

צור קשר

למידע נוסף על מוצרי פלסטיק מורכבים בקבלנות משנה