בלוג

מי הכתובת המומלצת לייצור חלקי פלסטיק? רוזנשיין כמובן

פלסטיק הינו חומר שהשימוש בו רק הולך ועולה ככל שחולף הזמן ומכירים בתכונותיו המצוינות. הוא קל למיחזור, פרט שהופך אותו לידידותי לסביבה, אינו מחליד וניתן ליישם אותו במגוון שימושים – החל מפריטים עדינים וזעירים ועד לחלקי מוצרים קשיחים ועמידים במיוחד. אם אתם זקוקים למומחים בתחום של ייצור חלקים מפלסטיק עבורכם או עבור לקוחות שלכם – כדאי שתכירו את רוזנשיין פלסט.

 

מה אפשר לייצר כיום מפלסטיק?

למעשה, יהיה יותר קל לפרט מה לא – אם בכלל. כיום כמעט כל דבר  ניתן לייצר מחומרים פלסטיים והשמיים הם הגבול.
ניתן לייצר היום כלי אוכל, מארזים שונים, מתלים ייעודיים למוצרים כאלו ואחרים, אפילו רכיבים של מכשור רפואי.
שוק מוצרי הצריכה כיום משופע במוצרים העשויים מפלסטיק. מכלי אחסון, כוסות ממותגות, חלקים שונים למוצרי ניקוי, צביעה ועוד.

גם בתחום החקלאות תמצאו כיום חלקים שונים המיוצרים מפלסטיק – תופסנים לצינורות השקיה, ברזים, חלקי צנרת, ממטרות ועוד הרבה. בתחום זה לפלסטיק יש יתרון עצום בכך שהוא מחזיק שנים רבות ואינו מחליד בנוכחות מים. דפנות הצנרת קלות יותר לניקוי ממשקעי אבנית לעומת צנרות ברזל של פעם.

בעולם האלקטרוניקה והחשמל משתמשים רבות בחלקי פלסטיק – החל ממארזים חיצוניים ועד תופסים קטנים ועוד.
אם יש תחום בו התרבה מאד השימוש בחלקי פלסטיק, זהו עולם הרכב. חלקים רבים כיום הנמצאים מתחת למכסה המנוע או מאחורי הקלעים של לוח המכשירים של מרבית הרכבים – עשויים מפלסטיק.

בשקט ובזהירות ראויה נציין שגם בתעשיות הביטחוניות עושים כיום שימוש הולך וגובר בחלקי פלסטיק. קתות ומחסניות עוברות מייצור במתכת לייצור מפלסטיק קשיח במיוחד המעניק את אותו החוזק במשקל נמוך משמעותית. ויש עוד.

 

מי הם הלקוחות הפוטנציאלים לשימוש בשרותי ייצור חלקי פלסטיק?

לפי הרשימה העצומה של אפשרויות לייצור בפלסטיק, כמעט כל אחד שמוכר ומשווק משהו – יכול להיעזר בשירותי ייצור של חלקים מפלסטיק. תעשיות העוסקות בתחום החלפים והחלקים לרכב, תחום מוצרי האלקטרוניקה, מכלי אחסון, ציוד רפואי, מוצרי צריכה רבים, וכמובן תחום החקלאות בכלל ומערכות ההשקיה בפרט. כפי שציינו, גם התעשיות הביטחוניות יכולות לעשות שימוש נרחב ומועיל בשרותי ייצור המתמחים בחלקים שונים העשויים מפלסטיק.

הלקוחות שלנו באים מכל התחומים הללו ועוד. אם אתם משתייכים לאחד התחומים הללו, לחברתנו יש המון מה להציע לכם – אבל לא רק. גם אם אתם מעניקים שרות לחברות מתחומים אלו, אנחנו תמיד שמחים לקבל לידינו גם מיזמים היוצאים לפועל כאשר אנו משמשים כקבלן משנה. 

בעזרתנו תוכלו לספק ללקוחותיכם שרות הכולל גם מתן פתרונות כוללים ומקיפים המתחילים בתכנון המוצר ומגיעים עד לייצורו הסופי ואף לאריזתו. זה לא במקרה שאנחנו החברה המועדפת בתחום.

 

מדוע אנחנו החברה המומלצת בתחום של ייצור חלקים העשויים מפלסטיק?

אם אתם מחפשים חברה שתייצר עבורכם חלקי פלסטיק, מה תרצו שהיא תהיה?

  1. ותיקה מאוד ובעלת ניסיון רב  בתחום.
  2. בעלת יכולות ייצור מתקדמות בישראל ובסין.
  3. ידועה בכך שהיא מספקת מוצרים איכותיים בהתאם ומעל דרישות הלקוח.

חברת רוזנשיין פלסט בע״מ הינה מהחברת הותיקות בישראל לייצור חלקי פלסטיק – אנחנו כאן קרוב ל-50 שנים. למרות שזה נשמע כאילו אנחנו חלק מן ההיסטוריה, החברה עצמה תמיד דאגה להיות בחוד החנית הטכנולוגית של התחום ולכן יש בידנו תמיד את היכולות המתקדמות ביותר וכאשר אלו משולבות יחדיו עם הניסיון העשיר שלנו – אין לנו מתחרים שמתקרבים לרף היכולות שלנו.

 

רוצים להכיר יותר מקרוב?

אתם מוזמנים לבקר באתר שלנו ולהתרשם ממגוון היכולות שלנו בייצור חלקי פלסטיק עבור מבחר רחב של מוצרים מתחומים שונים. מזכירים לכם שאנו יודעים לא רק לייצר עבור לקוחות ישירים שלנו חלקים הדרושים להם, אלא גם לתת פתרונות הכוללים תכנון, עיצוב וייצור של מוצר, עבור מיזמים של עבודת קבלנות משנה. הלקוחות שלכם יעריכו מאד את האיכות שלנו, אותה יקבלו מכם.

החברה שלנו ידועה כמי שמספקת ללקוחותיה – שעליהם נמנות חברות מובילות במשק הישראלי – את המוצרים האיכותיים ביותר, בין אם מדובר בתעשיות מזון ובין אם אלו תעשיות ביטחוניות. כולם סומכים עלינו – כך שגם אתם יכולים.

 

דברו איתנו
אם אתם צריכים שרותי ייצור של חלקים כלשהם מפלסטיק, בין אם מדובר במיזמים שלכם, או כשרות שאתם מעוניינים להעניק ללקוחות שלכם – אנחנו הכתובת. אנו ידועים ביכולת שלנו לייצר כמו גם לעסוק במיזמים בהם נדרשת עבודת התכנון בנוסף לייצור עצמו.
התקשרו אלינו לטלפון: 03-5593004 או 03-5505880, ואנו ניקח את החזון שלכם וניצק ממנו מוצר אמיתי ושימושי.

heb map blob

צרו קשר

רוזנשיין פלסט בע"מ.

רחוב פרופסור שור 44 חולון.

טלפון: 03-5593004 / 03-5505880

דוא"ל: sales@tplastic.co.il

    דילוג לתוכן